Pirts procedūras un rituāls

Jau uzmetot ūdeni sakarsētajiem akmeņiem, telpā ieplūst tvaiks, kas rada asociācijas ar ko mistisku vai maģisku - un ne velti. Pirts ir ļoti īpaša vieta, kas arī senatnē ieņēmusi ļoti svarīgu lomu cilvēku dzīvē. Latviešiem pirts bijusi tikpat kā svētnīca atjaunotajai miesai un garam. Mūsdienās gan daudz kas ir mainījies, tostarp, arī pirts kā iknedēļas rituāls.  

Pirts filozofija nemainīgi ir cilvēka un dabas vienotība, turklāt efekts nekad nav tikai fiziskajā plānā – pirts attīra arī prātu un dvēseli, noņem stresu un nogurumu, kalpo par vienu no faktoriem, kas spēj izmainīt pat cilvēka eksistenci.

Savstarpējā mijiedarbē ar SPA procedūrām katrā pirtī ir izveidojies savs īpašs pirts rituāls, tajā ir savs pirtnieka rokraksts. Tie, kuri bijuši "Mākoņmalu" pirtī, īpaši atzinīgi novērtē individuālo pieeju ikkatram.


Visi cilvēki vēlas būt tievi, veseli, skaisti, bagāti un dzīvot ilgi. Taču ikdienas steigā laika tam atliek arvien mazāk. Daži iemesli, kāpēc apmeklēt ķermeņa procedūras un pirtis:

  • masāžas un pirts procedūras ļauj ieklausīties sevī, kas ir kļuvis stīvs, sāpīgs un neklausa tik labi kā pirms laika;
  • uzlabo garastāvokli, redzot kā manāmi uzlabojas veselība un ārējais izskats;
  • mainās skatījums uz globālām lietām - izrādās, ka pasaule ir ne tikai cilvēku rakstīti likumi, bet ir arī spēki, par kuru esamību ikdienā aizmirstam;
  • palielinām konkurētspēju - smaidīgs un vesels cilvēks ir lielisks darbinieks un radošs cilvēks;
  • uzlabojas attiecību kvalitāte, jo samazinās stress, ko aizstāj laimes hormoni. Ne velti saka: Mans miers ir tavs miers;
  • tiek ''apstādināts'' laika skrējiens - to atrodam gan sev, gan citiem.

Katrs no jums šos iemeslus var papildināt pēc savas pieredzes.PIEDĀVĀJAM:

  • "Pirts rituāls Mākoņmalas " - 4 stundu pēriens ar dažādām slotiņām, kubls( ar masāžas funkciju), pīlings, tējas, sulas, uzkodas, vieglas pusdienas.
  • " Šamaņa pirts" -  individuāls pēriens darbam ar ķermeņa un prāta emocionālajiem blokiem. ( 6 stundas) 

 Ja esat ar pirti uz "Jūs”, ir iespējami visdažādākie varianti un kombinācijas pirts prieku baudīšanai un atpūtai, par cenu vienojoties individuāli.

Ir pieejama zemūdens masāžas vanna, gan relaksējošām procedūrām, gan ārstnieciskiem nolūkiem.

Klientu ievērībai: 

-)mājdzīvniekus uz pirts rituālu vai procedūru līdzi neņemt!!!!! , lai nodrošinātu higiēnas prasības

-) pārtiku līdz neņemt, lai nodrošinātu higiēnas prasības

Ar piedāvājumiem un cenām aicinām iepazīties cenrādī.

 .