Pirts procedūras un rituāls

Jau ūdens uzmešana sakarsušajiem akmeņiem, kam pateicoties telpā ieplūst tvaiks, asociējas ar maģiju, un ne velti. Pirts ir ļoti īpaša vieta, kas ieņēmusi ļoti svarīgu lomu. Latviešiem senatnē pirts bijusi tikpat svēta kā baznīca. Sestdienās pirtī tika attīrīts ķermenis, bet svētdienās gars. Mūsdienās daudz kas ir mainījies un tikpat daudz ir nepelnīti aizmirsts, tostarp, arī pirts kā iknedēļas rituāls. Šodien  pirts māksla ietver ne tikai augu valsts izmantošanu veselības atgūšanai, bet arī ļoti spēcīgs stresa un noguruma noņēmējs. Pirts filozofija nemainīgi ir cilvēka un dabas vienotība, turklāt efekts nekad nav tikai fiziski saskatāms – pirts attīra arī prātu un dvēseli, un kalpo par vienu no ietekmētājfaktoriem, kas spēj izmainīt cilvēka eksistenci. Roku rokā ar SPA procedūrām katrā pirtī ir izveidojies savs rokraksts. Tie, kuri bijuši "Mākoņmalu" pirtī īpaši novērtējuši individuālo pieeju katram.


Daži iemesli kāpēc apmeklēt ķermeņa procedūras un pirtis. Visi cilvēki vēlas būt tievi, veseli, skaisti, bagāti un dzīvot ilgi. Taču ikdienas steigā, laika tam atliek arvien mazāk. Iesaku:

  • masāžas un pirts procedūras ļauj ieklausīties sevī (kas ir kļuvis stīvs, sāpīgs un neklausa tik labi kā pirms laika),
  • uzlabo garastāvokli redzot kā manāmi uzlabojas veselība un ārējais izskats,
  • mainās skatījums uz globālām lietām (izrādās, ka pasaule ir ne tikai cilvēku rakstīti likumi, bet ir arī spēki, par kuru esamību ikdienā aizmirstam),
  • palielinām konkurētspēju (smaidīgs un vesels cilvēks ir lielisks darbinieks un radošs cilvēks),
  • uzlabojas attiecību kvalitāte, jo samazinās stress, ko aizstāj laimes hormoni. Ne velti saka: Mans miers ir tavs miers.
  • tiek ''apstādināts'' laiks (tas atrodas sev un citiem).
Šo sarakstu var papildināt vēl un vēl.
Piedāvājam:
-) "Pēriens " -2 stundu pēršana ar dažādām slotiņām, tēja, ūdens,sula, uzkodas;
-) "Pirts rituāls vienkāršais " - 3 stundas pēriens ar dažādām slotiņām, pīlings, tējas, sulas, uzkodas, vieglas pusdienas;
-) "Pirts rituāls ar kublu"- pēriens, siltais kubls, pīlings, tējas, sulas, uzkodas,vieglas pusdienas;
-) "Pirts rituāls ar masāžu" -pēriens, pīlings, tējas, sulas, uzkodas,vieglas pusdienas, stundas masāža;

-)"Pirts rituāls ar kublu un masāžu" -pēriens, kubls, pīlings, tējas, sulas, uzkodas,vieglas pusdienas, stundas masāža;

Ja esat ar pirti uz ‘Jūs” ir iespējams baudīt silto kubulu un masāžu kā arī pēc Jūsu vēlmes iespējami visdažādākie varianti un kombinācijas pirts prieku baudīšanai un atpūtai, par cenu vienojoties individuāli.

Klientu ievērībai: mājdzīvniekus uz pirts rituālu vai procedūru līdz neņemt!!!!! 

Ar piedāvājumiem un cenām aicinām iepazīties cenrādī.


 .