Masāža

Masāža ir dozēta mehāniska iedarbība uz klienta ķermeni. Tas ir grieķu izcelsmes vārds no massein – glaudīt, mīcīt.

Masāža ir viens no vecākajiem dziedniecības veidiem. Izsenis daudzās kultūrās tā ir lietota cilvēku fiziskās un garīgās veselības stiprināšanai. 

Klasiskā masāža - vairāku masāžas tehniku apvienojums, kas ļauj īsā laikā sasniegt koncentrētu efektu. Tā  ir ārstniecības metode, kurā, izmantojot dažādus paņēmienus- pamatā četrus: glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu un vibrāciju, audi tiek viegli, vidēji stipri vai spēcīgi masēti. Tas uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, līdz ar to veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes, nostiprina imūnsistēmu. Klasiskā masāža palīdz  uzlabot muskuļu darbību un tonusu, novēršot dažādas sāpes. Tai ir arī relaksējoša iedarbība, kas ievērojami uzlabo pašsajūtu.

Lomi-Lomi masāža – gan masāža, gan rituāls vienlaicīgi. Tā nāk no Havaju un tai apkārtējām salām. Masāža rada un uztur labsajūtu, kas aptver gan ķermeni, gan garu. Masāžu pielieto ķermeņa sakārtošanai, attīrīšanai un gara dziedināšanai. Atrašanās šādā stāvoklī ļauj atbrīvoties no stresa, kā arī ieskatīties savā dvēselē.

Bambusa masāža - celulīta un tūskas novēršanai, uzlabo asinsriti un limfas atteci organismā. Masāžai ir stimulējoša iedarbība uz ādu, tādējādi uzlabojot asinsriti, mazinot muskuļu saspringumu un sāpes. Ar slotiņām tiek veikta ātra, ritmiska uzsišana/klapēšana, tāda kā bungošana,  pakāpeniski palielinot biežumu un uzsitiena spēku. Šī masāža ir pilnīgi nesāpīga procedūra.

Limfodrenāža + anticelulīta masāža - lielisks papildinājums tiem, kam ir svarīgi atbrīvoties no liekā svara un pilnvērtīgi izjust savu ķermeni. Viens no efektīgākajiem veidiem, kā novērst celulītu, jo tā izkustina limfu un palīdz tai vieglāk nonākt līdz tās utilizācijas vietai, atbrīvojot limfvadus. Pēc šīs masāžas rodas līdzsvars visās orgānu sistēmās. Limfodrenāžas masāžas galvenais uzdevums ir atbrīvot no šlakvielām un toksīniem. Tādējādi izlīdzinās arī āda, tās krāsa kļūst vienmērīgāka, ādā uzlabojas asinsrite, limfas plūsma, kas uzlabo vielmaiņu – ādai labāk piekļūst barības vielas un ātrāk var aizplūst prom liekais jeb toksīni. Celulīta masāža ir ļoti dziļa un spēcīga, tāpēc to var izmantot gan pret celulītu, gan arī kā labu palīgu tievēšanā, īpaši stimulējot zonas, kurās uzkrātie tauciņi nelabprāt un lēnāk mazinās. Šīs vietas kārtīgi izsildot un izkustinot, izejot pilnu kursu, var panākt patiesi labus rezultātus. 

Karsto un auksto akmeņu masāža - noder relaksācijai, enerģijas plūsmas izlīdzināšanai, kā arī dažādu slimību ārstēšanai. Ekskluzīvā masāžas tehnika, ar kuras palīdzību tiek stimulēti cilvēka ķermeņa enerģētiskie centri (čakras), iedarbojas labvēlīgi uz visu organismu kopumā, harmonizē psihoemocionālo stāvokli.

Sejas klasiskā un skulpturējošā masāža - tas ir lielisks veids, kā uzlabot izskatu un pašsajūtu kopumā. Masāža mazina spriedzi, veicina relaksāciju, uzlabo asins cirkulāciju un atjauno enerģiju, lai seja atgūtu mirdzumu un āda būtu starojoša. Masāžas laikā muskuļi atbrīvojas no spriedzes, tiek izlīdzinātas smalkās sejas līnijas, nostiprināti sejas muskuļi, normalizēts mitruma līmenis – tas viss piešķir sejai mirdzumu.

Relax masāža - ir visa ķermeņa relaksējošā masāža, kura ir īpaši patīkama, ja ir vēlēšanās atpūsties no ikdienas steigas un stresa. Relaksējošā masāža lieliski nomierina ķermeni un prātu, atbrīvo katru muskulīti. Relaksējošā masāža sākas ar enerģētisku ķermeņa attīrīšanu, pacienta sagatavošanu masāžai, pēc tam secīgi turpinās masāža – sejas masāža, ausu masāža, vēdera un krūšu daļas masāža, roku un kāju masāža, pēdu masāža, muguras masāža, apkakles un kakla masāža, galvas masāža. Relaksējošā masāža tiek veikta ar siltām ēteriskajām eļļām, kuras pastiprina masāžas relaksējošo iedarbību. Vieglas kustības, laba mūzika un enerģētiski spēcīgas rokas paveic savu.

Ar piedāvājumiem un cenām aicinām iepazīties cenrādī.