Taro kārtis

Taro kārtis ir brīnišķīga iespēja ielūkoties garīgajā un laicīgajā pasaulē un analizēt to. Kārtis ir ļoti godīgas un atklāj mūsu rīcības motīvus un neapgūtās dzīves mācības, kā arī vēstī par kārdinājumiem, pārbaudījumiem un to, ko sevī apspiežam, pat ja to neapzināmies. Ar taro palīdzību iespējams satikt visas savas bailes un dēmonus, redzēt, kādu iemeslu dēļ tie ir radušies un kā ar tiem tikt galā. Taro kārtis ir kā psihoterapeits, sirdsdraugs un Skolotājs vienā personā. Kārtis palīdz psihoterapijā, tas ir veids, kā runāt par sāpīgām situācijām un emocijām.

Taro nekad nesniedz nepārprotamas atbildes, jo vēršas pie intuīcijas. Kārtis var veicināt lēmuma pieņemšanu un dot ierosmi apgaismībai, tomēr galvenā persona zīlēšanā ir un paliek pats cilvēks, kas paņēmis rokās kāršu kavu. Tieši no viņa atvērtības, godīguma un delikātuma, iekšējās ētikas un intuīcijas ir atkarīgs, kādus spēkus šis cilvēks sev piesaistīs ar Taro kāršu starpniecību.


Iespējams pieteikties arī TARO Apmācībām!

Taro kārtis, to nozīme un darbs ar klientu (autorprogramma). 14 nodarbības, maksa par visu kursu 490,-EUR. ( attālinātais, Jums vēlamais formāts, zoom, whatsapp, u.c.)