IESĀC TIEVĒT, DROŠI UN KONTROLĒTI!

Kāpēc laba fiziskā forma ir statusa simbols? Tāpēc, ka to nevar nopirkt, aizņemties vai nopirkt! Tā norāda uz augstu pašdisciplīnu un tas ir Tava smaga darba rezultāts, neatkarīgi no Tava vecuma. 

Harmoniska un skaista vide, individuāla pieeja, bagātīga pieredze un aprīkojums ļaus iegūt jaunus, daudzsološus un gaidītus pārmaiņu rezultātus.Viss sākas ar sarunu klātienē vai attālināti. Individuāli, vai nelielas grupas ( max 4 personas).

Programma tiek realizēta harmoniskā un skaistā , meža ieskautā vietā “ Mākoņmalas”, tālu no lielpilsētu steigas un burzmas. Programma dos iespēju sakārtot ne tikai ķermeni , bet arī dos atslodzi prātam.

Neatkarīgi no pavadīto dienu skaita, programmā ir paredzēta 4 x ēdināšana dienā, aktivitātes un procedūras, vakarā ir individuālais brīvais laiks, kuru var izmantot esot dabā.

Katrs rīts sākas ar svēršanos, nūjošanu pa meža taku ( 6 km), brokastis, individuālas, speciālista plānotas procedūras. Procedūras tiek plānotas ņemot vērā dalībnieka veselības stāvokli un ārsta rekomendācijas. 

Pieejamo procedūru saraksts:

Pieejamo procedūru saraksts:

Triecienviļņu terapija;

Muskuļu elektrostimulācija;

Vakuuma terapija;

Limfodrenāža;

Hijama;

Anticelulīta masāžas;

Stājas korekcija;

Stiepšanās un slodzes trenažieri;

Detox procedūra;

Relax procedūras;

Hidromasāžas procedūras;

Pirts procedūra( viena reize programmas ietvaros);  

Vienas dienas cena vienai personai  300 Euro (cenā iekļauta 4x ēdināšana dienā, uzturēšanās aprīkotā numurā, speciālista konsultācijas, procedūras)