Pirts rituālam varat pieteikties telefoniski +371 26803231, e-pastu eduardskilgasts@inbox.lv vai aizpildot kontaktformu. Veicot pierakstu elektroniski, lūgums, norādīt savu kontaktālruņa numuru.

Pirts rituālu klients apstiprina ar telefona zvanu un avansa maksājumu 30 % apmērā no pakalpojuma summas, to pārskaitot uz pakalpojuma sniedzēja norādīto kontu.

72 stundas pirms procedūras ir  iespējams rezervēto procedūru atteikt , saņemot iemaksāto avansu 100% apmērā.

Atteikuma gadījumā  48 stundas pirms procedūras, avansa maksājums tiek atgriezts 50% apmērā.

Ja atteikums ir saņemts 24 stundas pirms pakalpojuma saņemšanas, avansa maksājums netiek atgriezts.

Uz procedūru nepieciešams ierasties precīzi norunātajā laikā( nokavējot procedūru, iespējams pirts gariņš Harītis būs paguris gaidot un tējai vairs nebūs tā īpašā garša, kā arī ja ieradīsieties priekšlaicīgi, ātrāk par 30 minūtēm, Jums nāksies gaidīt).

Dodoties uz pirts rituālu nepieciešami 2 dvieļi, čības un halāts. Procedūras dienā aizliegts lietot alkoholu,vai citas apreibinošas vielas, pretējā gadījumā procedūras veicējam ir tiesības atteikties veikt procedūru. Iepriekš nepieciešams informēt par ķermeņa īpatnībām, alerģijām, hroniskām saslimšanām,medikamentiem,  kā arī jebkura cita informācija, ko uzskatāt par svarīgu attiecībā uz Jūsu veselību. Iesakām ierasties uz procedūru bez kosmētikas.

Lūgums iepriekš informēt par īpašiem paradumiem, kas saistīti ar reliģisko piederību, uztura īpatnībām, u.c., lai nerastos pārpratumi procedūras laikā.

Nekautrējaties uzdot jautājumus un izteikt savas vēlmes. Ja procedūras laikā rodas kāds diskomforts, pasakiet par to.

Par naktsmāju nepieciešamību, īpašu ēdienkarti, vai īpašiem ēšanas paradumiem,  lūgums informēt savlaicīgi, ne vēlāk kā divas dienas pirms procedūras.

Nepieciešamības gadījumā nodrošinām ar dvieļiem, čībām un halātiem par papildus samaksu. Naktsmājas nav ietvertas pakalpojuma cenā, par to vienojas atsevišķi.

Neizmantotie pakalpojumi (dāvanu kartes) nav kompensējami vai izmantojami citā laikā. 

Norēķins NAV iespējams ar kredītkartēm.

Klientu ievērībai: mājdzīvniekus uz pirts rituālu vai procedūru līdz neņemt!!!!! 

Ja uz pirts rituālu vai procedūru plānojat ņemt līdzi bērnus, tad par viņu izklaidi un brīvā laika pavadīšanu Jums būs jārūpējas pašiem, kā arī , lūgums, mūs informēt par to, ka ar Jums kopā būs bērni. 


 .