Īsais atvaļinājums, iespēja atgūt spēkus.


Rezervācija.

Mēs centīsimies Jūsu vēlmes realizēt zibenīgi, taču visdrošākais veids, kā to īstenot, ir rezervēt laiku un vietu, zvanot pa tālruni +371 26803231, e-pastā eduardskilgasts@inbox.lv vai aizpildot kontaktformu.

Atvaļinājuma laikā varēsiet izbaudīt dažādas procedūras: zemūdens masāžu īpašā spa/ fizioprocedūru vannā, pirts rituālu vai parasto pirts pērienu,  burbuļkublu, putu masāžu pirtī, kā arī jebkuru cita veida masāžu pēc Jūsu izvēles( apskatīt sadaļā masāža). Ja neesat procedūru cienītājs, tad iespējams laiku pavadīt makšķerējot pie mūsu dīķiem izbaudot mieru un klusumu.Ja mūsu piemājas dīķos zivis liksies par mazu, tad netālu no mums ir makšķernieku paradīze " Vitkopu dīķi".  Ja neinteresē makšķerēšana, procedūras vai " nekānedarīšana" , tad  palīdzēsim izvēlēties labākos apskates objektus mūsu pusē- dabas takas, īpatnējas un maģiskas vietas, u.c. 

Ja ir vēlme baudīt " viensētas lauku darba terapiju" , vienmēr atradīsim šādu iespēju.

Vakarus iespējams pavadīt grillējot , tas būs dienā nomakšķerētais loms vai saimnieka sarūpētais steiks, izbaudīsiet vīnu vai alu , kurš atrodams saimnieku pagrabā.

Smaids un labs garastāvoklis uzlabo izskatu un dzīves kvalitāti kopumā!

Atvaļinājuma cena veidojas no Jūsu vēlmēm( procedūras+ ēdināšana+ naktsmājas)  un dienu skaita kopsummas. Par kopējo cenu vienojamies telefona sarunā vai sarakstē, kad izstrādāts Jūsu atvaļinājuma plāns.

Tā ka programmā paredzamas fiziskās aktivitātes, tās ērtāk ir izpildīt piemērotā apģērbā un apavos, kas jāpaņem līdzi. Svarīgi iepriekš informēt par ikdienas ēšanas paradumiem.

Lai vizītes laikā jūs pilnvērtīgi atpūstos, domas par darbu, tālruni un citus traucējošos apstākļus un lietas, centīsimies pēc iespējas aizmirst.

( wi-fi ir pieejams un nebūsiet atrauti no ārpasaules)