Infrasarkano staru pirts

Piedāvājam infrasarkanā siltuma (staru) pirts.


Infrasarkanās siltuma pirts izgudrotājs ir japāņu ārsts Tadaši Išikava, kurš sešdesmitajos gados izvirzīja sev mērķi panākt organisma dziļāko audu sasilšanu vispārējās ķermeņa sildīšanas laikā. Viņš radīja speciālus cirkonija keramikas sildelementus, kuri raida infrasarkanos starus - tādus pašus, kādus izstaro cilvēka ķermenis. Šis siltums iekļūst cilvēka organismā 4 cm dziļumā un rada ļoti spēcīgu un pozitīvu reakciju.

Kā darbojas infrasarkana pirts?
Audu sasilšana 4 cm dziļumā nodrošina optimālu iekšējo orgānu, kaulu un muskuļu apsildi, paātrina asinsriti un citu organisma šķidrumu aprites ātrumu. Tādējādi uzlabojas orgānu apgāde ar skābekli, paātrinās metaboliskā apmaiņa, kas pastiprina organisma imūnsistēmas darbību. Infrasarkanā siltuma ietekmē ķermenis uzsilst un, kopā ar sviedriem, no ķermeņa tiek izvadīts liekais ūdens un zemādas tauki, palīdzot atbrīvoties no liekā svara un celulīta. 30 minūtēs infrasarkanajā saunā tiek sadedzinātas 900 - 2400 kkal (līdzvērtīga 10 - 15 min skriešanai).
Intensīva ķermeņa siltumapstrāde veicina sviedru pastiprinātu izdalīšanos ķermenim patīkamā temperatūrā, kas garantē ādas maksimālu attīrīšanos un atjaunināšanos. Sauna attīra organismu no smagajiem metāliem, šlakvielām, liekajām taukvielām un sāļiem.

Ķermeņa temperatūra infrasarkanā starojuma kabīnē paaugstinās līdz 38,5†°C, imitējot organisma reakciju uz infekciju, kas veicina slimību izraisošo baktēriju un vīrusu bojāeju. Infrasarkanais siltums stimulē asinsriti un aktivizē leikocītu kustību, paaugstinot organisma spēju pretoties dažādiem vīrusiem. Viena seansa ilgums ir 20-45 minūtes, pēc pirts nav noguruma sajūtas, gluži pretēji - pēc tās gribas aktīvi rīkoties.

Kur palīdz infrasarkanā pirts?
* Sirds un asinsvadu darbības traucējumi - pazemina holesterīna līmeni asinīs, kas samazina saslimšanas risku ar sirds slimībām, kā arī pazemina augstu asinsspiedienu.
* Kļūst mazākas vēnu varikozās paplašināšanas sekas.
* Nieru darbības traucējumi - svīšana atbrīvo organismu no toksīniem un šlakvielām, mazinot slodzi nierēm. Mazina potīšu pietūkšanu.
* Asinsrites darbības traucējumi - stimulē asinsrites uzlabošanos, īpaši perifērijas rajonos un kapilāros. Līdz pret aukstām kājām.
* Muskuļu un locītavu darbības traucējumi - novērš krampjus, artrīta sāpes (īpaši plecu joslā), muskuļu sāpes, menstruālās sāpes, palīdz pret reimatismu un radikulītu.
* Ausu, kakla, deguna funkciju traucējumi - der kā terapeitisks līdzeklis vidusauss un kakla hronisko iekaisumu ārstēšanā, palīdz cīnīties pret deguna asiņošanu.
* Liekā svara problēmas - seansa laikā tiek sadedzināts 900-2400 kaloriju (līdzvērtīgi 10-15 kilometru skrējienam); regulāras procedūras palīdz notievēt.
* Celulīta ārstēšana, izvadot sviedrus un citas kaitīgās vielas no problemātiskajām zonām.
* Imūnsistēmas nostiprināšana - stabilizē to; palielinās organisma aizsargspējas pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi, stabilizējas vielmaiņa, mazinās anēmija.
* Nervu sistēmas darbības traucējumi - nomierinoši iedarbojas uz nervu sistēmu, novērš bezmiegu, stresu, nervozitāti.
* Pēcoperācijas progresīvā rehabilitācija - ātrāk sadzīst brūces, lūzumi, sasitumi, manāmi samazinās rehabilitācijas periods pēc ķirurģiskām operācijām (izņemot mākslīgo implantu gadījumus).
* Ādas stāvokļa uzlabošana - dziļi attīra ādu, uzlabo tās krāsu un struktūru, palīdz dziedēt ekzēmas, neirodermatītu. Infrasarkanie sildelementi iedarbojas tieši uz cilvēka ķermeni, nevis sasilda gaisu. Sviedrēšanās notiek samērā zemā temperatūrā: 40-60+°C. Ķermenis sasilst 4 cm dziļi, parastajā pirtī - 0,5 cm dziļi.

Procedūras laiks līdz 30 min.- cena 15, - euro.


 .