Masāžas kursi un apmācības

Seja ir dvēseles spogulis, ko laiku pa laikam ir jāpalutina un jāsaved kārtībā - jānospodrina.

To veicināt var zināšanas klasiskās masāžas un limfodrenāžas tehnikās.

Pamatzināšanas var apgūt trīs līdz piecu dienu apmācībā līdz 4 cilvēku grupā: vingrinājumi, meditācijas, pieskārienu pareizība, sejas uzbūve.


Programmas nosaukumsMasāža un masāžas tehnikas

Programmas mērķis un uzdevums:

 • mērķis - iegūt pamatzināšanas par masāžu, masāžas pielietošanu un izmantojamām masāžas tehnikām;
 • uzdevums - apgūt 4 līmeņu pamatzināšanas masāžu tehnikās.

Programmas kopējais ilgums -156 kredītstundas

Programmas īstenošanas plāns:

1. modulis - Klasiskā masāža - 35 kredītstundas

Klasiskā ķermeņa masāža tiek izmantota profilakses un ārstēšanas nolūkos, masējot konkrētas ķermeņa zonas ar mehāniskām kustībām. Ir izstrādāta vesela metožu un kustību sistēma, kas ietver: glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu, vieglu dauzīšanu un vibrāciju. Katra kustība tiek veikta noteiktā secībā, un tās mērķis ir risināt konkrētas problēmas. Piemērojot katru metodi, notiek iedarbība ne tikai uz ādas virsmu, bet arī zemādas audiem, kā arī nervu sistēmu, limfas sistēmu un asinsriti. Klasiskā ķermeņa masāža tiek veikta no kakla zonas pāri visai mugurai, vēderam, rokām un kājām.

Kursa tēmas:

 • darbam nepieciešamie materiāli un alternatīvas;
 • iepazīšanās ar masāžas stilu (filozofija, efekts, nepieciešamās zināšanas, indikācijas un kontrindikācijas);
 • drošības tehnika (amuleti, anketas, rotaslietas);
 • praktiskais darbs;
 • tests- eksāmens;
 • iepazīsim ķermeni pēc krāsām-čakras.

2. modulis - sejas klasiskā masāža - 25 kredītstundas

Sejas masāžas process koncentrēts uz sejas muskulatūru. Tā ir pietiekami intensīva un dziļa masāža, kas iedarbojas uz sejas muskuļu sistēmu, kuras laikā jo sevišķi labi tiek nodarbināti un trenēti tie muskuļi, kas dzīves laikā vismazāk nostiepjas, tādējādi agri zaudējot tonusu. Pēc procedūras atjaunojas muskuļu tonuss, un seja piedzīvo liftinga efektu, piemēram, savelkas vaigi un pazūd dubultzods. Tajā pat laikā masāžā tiek iekļautas arī relaksējošas un maigas kustības, ar kuru palīdzību tiek atslābināti pastāvīgi saspridzinātie muskuļi, piemēram, pieres muskuļi, muskuļi ap plakstiņiem un muti.

Kursa tēmas:

 • Langersa līnijas;
 • limfodrenāža sejai un kaklam;
 • palīgmateriāli: eļļas un krēmi (dažādie sejas ādas tipi);
 • praktiskais darbs.

3. modulis – masāžu tehnikas un daudzveidība - 35 kredītstundas

Akmens masāža jeb akmens terapija ir ārstnieciska iedarbība ar siltiem un aukstiem akmeņiem. Masāža ar karstajiem akmeņiem ļauj panākt ļoti dziļu relaksāciju.

Bambusa masāžas laikā izmanto aromeļļas un dažādas karaliskā bambusa nūjiņas, to lielumu un diametru pielāgojot atbilstošām ķermeņa vietām. Tiek masēta gan priekšpuse, gan mugurpuse, iekļaujot pēdas, plaukstas un pirkstus. Bambusu virpinot pa ķermeni, kustības vienubrīd kļūst spēcīgākas, citu brīdi atmaigst, masējot ādas virskārtu, bet nekairinot to.

Aromterapija ir ārstēšana ar augu ēteriskajām eļļām, kas nozīmē slimību novēršanu un profilaksi, izmantojot ēterisko eļļu saturošos augus un no tiem iegūtos produktus. Aromterapija ārstē ar aromātiskām, smaržojošām vielām, kas iegūtas no augiem ēterisko eļļu veidā. Šīs vielas lieto ārīgi relaksācijas nolūkā, izmanto ne tikai slimību efektīvai ārstēšanai, bet arī profilaksei.

Dzintara terapija - procedūras pamatā ir viegls ķermeņa pīlings ar dzintara gabaliņiem un smalku dzintara pūderi, pēc kura tiek veikta masāža, izmantojot dzintara akmeņus. Dzintarā ir dzintara skābes sāls, kas aktivizē vielmaiņu procesus. Dzintara skābes sālij piemīt pretiekaisuma iedarbība, tā pozitīvi iedarbojas uz vairogdziedzeri, liesu un sirdi un stimulē seksuālo enerģiju. 

Kursa tēmas:

 • Bambusa masāža
 • Skaņas terapija
 • Bankas
 • Aromterapija
 • Dzintara terapija

4. modulis - Lomi – lomi - 61 kredītstunda

Lomi-Lomi ir havajiešu masāža, kuras veikšanai izmanto siltu eļļu. Tā sniedz neatkārtojamu laimes sajūtu, kas aptver dvēseli un ķermeni. Masāža attīra, stiprina un dziedina dvēseli un ķermeni. Tā harmonizē vielmaiņas procesus, stiprina pretošanās spējas un stabilizē imunitāti, ievērojami paaugstina noturību pret stresu. Lomi-Lomi ir viena no retajām metodikām, kas ļauj pat viena seansa laikā sakārtot organismu. Tas izskaidrojams ar to, ka masāžā tiek aktivizēti visi ķermeņa orgāni un sistēmas.

Kursa tēmas:

 • nepieciešamie materiāli (lakati, pareo, siltās eļļas, pārklāji u.c.);
 • vēders- ķermeņa balsts, tā attīrīšana;
 • praktiskais darbs.

Programma tiek īstenota latviešu un krievu valodās

Programmas mērķauditorija: jebkuras vecuma grupas ar un bez priekšzināšanām

Cenrādis izvēlētajam masāžas veidam/moduļiem

Klasiskā masāža - 485.00 EUR

Klasiskā sejas masāža - 299.00 EUR

Lomi-lomi - 499.00 EUR

Masāžu tehnikas un daudzveidība- 320,00 EUR

Apmācībai notiekot nometnes veidā, cenā iekļauta ēdināšana, naktsmītne, mācību materiāli, praktiskajām nodarbībām nepieciešamie līdzekļi un aprīkojums, modeļi.

Noslēgumā zināšanu pārbaude un sertifikāts.