Šī gada sākumā es apguvu šīs prasmes Maskavā, ko apliecina divi Starptautiski sertifikāti. Procedūra mūsdienās ir kļuvusi drošāka, nesāpīgāka un kontrolētāka. Rezultāti ir acīmredzami!

Latviešu hronikās var atrast informāciju kā mūsu senči, savas veselības saglabāšanai, lieliski savienojuši Pirti un Āderu ciršanu. Arī „Mākoņmalās” lieliskais salikums viesiem sniedz baudu un veselību.

Hidžama vai Āderu ciršana ir unikāla ar savu vienkāršību veikšanā un daudzpusību  banku izvietošanā. Atņemot nelielu daļu no dzīvībai vissvarīgākā šķidruma mēs iegūstam:

1.       Labāku skābekļa un barības vielu piegādi šūnām, ogļskābās gāzes un vielmaiņas produktu aizvadi.

2.       Normalizējam termoregulāciju.

3.       Uzlabojam sāls un ūdens balansu organismā.

4.       Uzlabojam miegu un emocionālo stāvokli.

5.       Paceļam organisma imunitāti un vēl, un vēl…

Un tas viss ir pateicoties mākslīgam asiņu zaudējumam, kurš liek organismam nekavējoties to kompensēt ar svaigu papildinājumu.

Hidžama vai Āderu ciršana varbūt lielisks palīgs tādu slimību ārstēšanā un profilaksē kā drudzis, audzēji, tūskas, ekzēmas, asinsvadu slimības, spitālība, palīdz aknu, nieru un liesas slimību gadījumos, uzlabo stāvokli mutes dobumā, palīdz acu un galvas slimību gadījumos, mazina smadzeņu iekaisumus, palīdz tuberkulozes un epilepsijas gadījumos, nomierina centrālo un veģetatīvo nervu sistēmu, uzlabo reproduktīvo sistēmu un daudzas citas.

 Austrumu medicīna iesaka Hidžamu vai Āderu ciršanu veikt divas reizes gadā profilaktiski, lai vienkārši neslimotu!